O firmie

Przedsiębiorstwo WAZCAR powstało w 1992 roku. Przedmiotem działalności P.H. WAZCAR jest import i dystrybucja autoczęści do samochodów osobowych i dostawczych. Posiadamy dwa oddziały zlokalizowane w Łodzi przy ul. Wojska Polskiego 190 oraz przy ul. Milionowej 23. Nasza filia znajduje się również w Pabianicach na ul. gen. Władysława Sikorskiego 30/32.

Nasz sklep z częściami samochodowymi zaopatruje głównie warsztaty samochodowe, sklepy motoryzacyjne, firmy transportowe, a także klientów detalicznych. Oferujemy autoczęści wysokiej jakości, produkowane przez firmy dostarczające produkcję na pierwszy montaż dla producentów samochodów, czyli jakości oryginału oraz tańsze zamienniki o porównywalnej jakości (do samochodów wszystkich marek).

Pracownicy - Wazcar

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego z częściami samochodowymi. Łatwo i szybko sprawdzą Państwo nasze ceny na poszczególne autoczęści i stan magazynów. System pozwala na samodzielne dobieranie części do samochodów przy pomocy katalogu opartego na danych TECDOC i dokonywanie dyspozycji sprzedaży. W szczególności jesteśmy importerem jednego ze światowych liderów rynku przegubów napędowych GLO i HOLZER. W relacjach z naszymi klientami stawiamy na partnerstwo i lojalność, oferujemy bardzo szeroki asortyment części do samochodów, doskonałą dostępność, bardzo dobre warunki handlowe oraz lojalnościowe programy wsparcia sprzedaży i rozwoju.